Giriş:

Son Güncelleme:

Magazin

10 yaş büyük sevgilisiyle sessiz sedasız evlendi

Oyuncu Selin Demiratar sürpriz evlilik haberiyle magazin gündemine geldi. Selin Demiratar, bir süredir sevgili olduğu kendisinden 10 yaş büyük iş adamı Mehmet Ali Çebi ile evlendi.

Oyuncu Selin Demiratar, uzun süredir birlikte olduğu Mövenpick ve Le Meridien Etiler’in sahibi olan iş adamı Mehmet Ali Çebi ile aşk yaşıyordu. Selin Demiratar ile iş insanı sevgilisi Mehmet Ali Çebi’nin sessiz sedasız evlendikleri ortaya çıktı.

Çiftin nikâhı Beykoz’da, iki aileden katılan kısıtlı sayıdaki davetli önünde kıyıldı.

Mehmet Ali Çebi, Trabzonlu iş insanı ve Mak-Yol İnşaat’ın sahibi olan Adnan Çebi’nin kardeşi. Çebi’nin daha önce yaptığı iki evlilikten iki çocuğu var.

SELİN DEMİRATAR KİMDİR?

Selin Demiratar, 20 Mart 1983, Erzincan doğumlu Türk oyuncudur. Babasının mesleği nedeniyle pek çok şehirde yaşamak zorunda kaldı. 16 yaşında oyunculuk serüvenine Koçum Benim dizisiyle başladı. Kısa bir süre içerisinde yeteneği fark edilen oyuncu, üniversite hayatını Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamladı. 1999 yılı Miss Globe Türkiye birincisi ve Dünya üçüncüsü oldu.

SELİN DEMİRATAR’IN OYNADIĞI DİZİLER VE FİLMLER

 • 2000 – Bana Babamı Anlat
 • 2001 – 90-60-90 (Burcu)
 • 2002 – Abdülhamit Düşerken (Ayşe Sultan) / Sinema Filmi
 • 2002 – Koçum Benim (Eylül) 2003 – Lise Defteri (Güney Doğru)
 • 2004 – Sular Durulmuyor (Gülçin)
 • 2005/2006 – Acı Hayat (Nermin Yıldız)
 • 2005 – Şaşkın (Pelin) / Sinema Filmi
 • 2007 – O Kadın (Yeşim) / Sinema Filmi
 • 2008/2010 – Adanalı (İdil)
 • 2008 – Dur Yolcu (Ayşe)
 • 2008 – Gazi (Tuna)
 • 2011 – Türkan (Çiçek) / Sinema Filmi
 • 2012/2013 – Huzur Sokağı (Feyza)
 • 2013 – Patlak Sokaklar – Gerzomat (Dedektif Jennifer) / Sinema Filmi

Magazin

Tarkan: Hasankeyf’e çok yazık oldu

Haber Giriş:

on

Tarkan, sular altında kalan Hasankeyf’le ilgili bir Facebook paylaşımı yaptı.

Hasankeyf’i gören biri olarak kendisini çok şanslı hissettiğini belirten Tarkan “12 bin yıllık bu tarihi ve kültürel mirasımızın, bu olağanüstü doğal güzelliğimizin korunmuş olmasını çok isterdim” dedi ve ekledi:

“Çok yazık oldu…”

Devam Et

Magazin

Sinan Özen kızı Neva’nın sağlık durumunu açıkladı

Haber Giriş:

on

Ünlü şarkıcı Sinan Özen, aylardır hastanede tedavi gören kızı Neva’nın sağlık durumu ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Şarkıcı Sinan Özen ve 4 yıl önce evlendiği eşi Burcu Kartal’ın, Şubat ayında biri kız biri erkek ikiz bebekleri dünyaya geldi. Çift, prematüre doğan oğullarına Sanberk, kızlarına ise Neva isimlerini verdi. Doğumun ardından kızları Neva, ciddi bir bağırsak problemi nedeniyle hastanede tedavi altına alındı. Özen ve doktorları, aylardır tedavisinin sürdüğü hastanede art arda operasyonlar geçiren Neva bebeğin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

“BİR ELMANIN YARISI BİZİMLE EVDE, DİĞER YARISI BURADA”

Duygularını anlatan Özen, “Baba olarak duygularımı anlatmak tabii ki tarifi çok zor bir şey. Sevinçle hüznü bir arada yaşadık. Bir elmanın yarısı bizimle evde, diğer yarısı burada. Ama hocalarım o kadar alanlarında değerli ki, görüyorum burada da dünyada olan teknolojiler var ve yapılıyor. Şu anda araftayım diyebiliriz, bir taraftan sevinç bir taraftan hüzün. Rüya gibi. Umudumuzu hiç yitirmiyoruz. Salgın sürecinde göremedik, şimdi artık baba ile bir dokunarak, enerji paylaşmasını sağladılar. Her yolu deniyoruz” dedi.

“KEŞKE YÜREĞİMİ, BAĞIRSAKLARIMI ÇIKARSAM DA ONUNKİLERLE DEĞİŞTİRSEM”

Diğer çocuğu ve eşinin sağlık durumu ile ilgili ise Özen, “Diğer çocuğumun sağlık durumu iyi fakat annenin psikolojik sıkıntıları var. Takdir edersiniz ki, her şeyi ona göre kurgulamış. Bir yatak boş duruyor odada. O anları anlatmak çok zor. İnşallah hocalarımızın gösterdiği bu özveri başka bebeklere de ışık olur. Ben ve eşim masal okuyarak onu kuvözine koyuyoruz. Anne-baba diyaloğunu kesmiyoruz. Bu çok önemli. Yanına gittiğimde onunla sohbet ediyorum. Her yolu deniyorum. Yüreğimi, bağırsaklarımı çıkarsam onunkilerle değiştirsem keşke ama elimden bir şey gelmiyor. Göz temasıyla çok iyi anlaşıyoruz ama şu anda. Bakışlarıyla ‘ben her şeye hazırım, güçlüyüm diyor'” şeklinde konuştu.

“NE YAZIK Kİ BAĞIRSAĞI ÇALIŞMIYOR”

Neva bebeğin sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Çocuk Cerrahı Prof. Dr. Burak Tander, “Neva bebeğimizin ağır bir rahatsızlığı var. Bu rahatsızlık çok seyrek rastlanan bir bağırsak rahatsızlığı. Ne yazık ki bağırsağı çalışmıyor ve birkaç ameliyat geçirmesi ihtiyacı oldu. 2 tanesinde bağırsak delinmesi nedeniyle acil olarak tedavi etmek zorunda kaldık. Bu rahatsızlığın kesin tedavisini ne yazık ki modern tıp bilmiyor. Ancak modern tıbbın bildiği bazı tedavi yöntemleri var. onların tamamını uyguluyoruz. Bir ekip olarak çalışıyoruz. Bu ekibin ayrılmaz bir parçası tabii ki Neva’nın annesi ve babası. Bu süreçte dirayetli ve işbirlikçi bir şekilde biz bilim insanlarına, biz hekimlere yardımcı oluyorlar. Eğer onlar olmasaydı bu noktaya bile gelemezdik” ifadelerini kullandı.

Devam Et

Magazin

Sevgilisine şiddet uygulayan RUBATO’nun solistine soruşturma

Haber Giriş:

on

RUBATO grubunun solisti Özer Arkun’un kız arkadaşı B.Y., Arkun tarafından darp edildiğini iddia ederek savcılığa başvurdu. Avukatı Fatih Uzun aracılığı ile İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuran B.Y., ayrıca savcılığa giderek ifade verdi.

B.Y. ifadesinde Özer Arkun ile 2020 Mart ayında evlilik kararı aldıklarını, Üsküdar’daki evinde 4 Mayıs 2020 tarihinde evlilik meselesi nedeniyle, tartışma üzerine şiddete maruz kaldığını kaydetti. B.Y. “Saçımdan kan geliyordu. Yüzümde, başımda travma vardı. Gözlerimde morluk vardı. Dudaklarım patladı. Kolumda morluklar vardı. Kolum incindi. Ağrılarım çok fazlaydı. Hala psikolojik olarak burnumdan kan geliyor. Gözümdeki morluklardan dolayı 17 tane gözaltı kremi aldım” dedi.

Kendisini yatak odasına kilitleyerek koruma altına aldığını söyleyen B.Y., “10-15 dakika özür diledi. Kapıyı açtığımda öpmeye çalıştı, benden uzaklaşmasını istediğimde ise kafama suratıma yumruk attı. Banyoda yüzümü temizlerken bilincimi kaybetmişim. Gözümü açtığımda yüzüme buz torbası koyuyordu. Kimseye bahsetmemem şartıyla beni hastaneye götüreceğini söyledi. Hastaneye gittik. Korktuğumdan merdivenden düştüğümü söyledim. Özer’in evde benim kanlarımı temizlerken çok kısa bir videosunu çektim” iddiasında bulundu.

AİLE MAHKEMESİNDEN DE UZAKLAŞTIRMA ALDI

İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi, B.Y.’nin başvurusu üzerine Özer Arkun’un 4 ay süre ile B.Y.’nin konutuna ve işyerine yaklaşmaması, iletişim aralarıyla rahatsız etmemesi kararı aldı.

Devam Et

Trend