#

Giriş:

Son Güncelleme:

Spor

Süper Lig ekiplerinin 2020-21 sezonundaki harcama limitleri belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig kulüplerinin gelecek sezon için harcama limitlerini açıkladı.

Son şampiyon Medipol Başakşehir’in önümüzdeki sezon harcama limiti 170 milyon 654 bin 928 TL olarak belirlendi. Galatasaray ise gelecek sezon için 493 milyon 398 bin 642 TL harcama yapabilecek. Beşiktaş’ın 298 milyon 99 bin 722 TL limiti bulunurken, Fenerbahçe’nin de 177 milyon 573 bin 89 TL harcama limiti olacak.

LİMİTİ EN YÜKSEK TAKIM GALATASARAY

TFF’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre en çok harcama yapabilecek takım Galatasaray. Sarı-kırmızılı ekibin, yüzde 15 sapma payıyla birlikte 493 milyon 398 bin 642 TL harcama limiti bulunuyor. Öte yandan Beşiktaş’ın sapma payıyla birlikte 298 milyon 99 bin 722 TL, Fenerbahçe’nin de yine sapma payıyla 177 milyon 573 bin 89 TL limitinin olduğu açıklandı.

EN DÜŞÜK LİMİT HES KABLO KAYSERİSPOR’DA

Harcama limiti en az olan kulüp ise Hes Kablo Kayserispor oldu. Sarı-kırmızılı ekip, sapma payıyla birlikte 68 milyon 86 bin 401 TL harcayabilecek. Süper Lig’in yeni ekipleri Hatayspor, B.B Erzurumspor ve Fatih Karagümrük’ün harcama limiti ise 105 milyon 971 bin 153 TL.

 

İnegöl

Vekil Gürel’den İnegölspor’a moral ziyareti

Haber Giriş:

on

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, 20 Eylül Pazar günü başlayacak olan Misli.com 2. Lig’inde mücadele edecek İnegölspor’a yeni sezon öncesi başarı dileklerini iletmek üzere kulüp yönetimiyle bir araya geldi.

Pazar günü saat 16.00’da sahasında ağırlayacağı Zonguldak Kömürspor maçıyla sezona merhaba diyecek olan İnegölspor’a AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’den moral ziyareti geldi. Ağustos ayında yapılan Olağan Kongre sonucunda İnegölspor Başkanlığına seçilen Kani Ademoğlu’na da başarılar dileyen AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, yeni sezonun İnegölspor’a hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Kani Ademoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldiği ziyarette konuşan Vekil Gürel şunları söyledi: “Öncelikle centilmence, coşkulu, İnegöl’e yakışan güzel bir kongre gerçekleştirdiniz. Genç, dinamik İnegölspor’a ciddi katkılar sağlayacak bir ekip. Yeni sezonumuz başlıyor. Hem yeni yönetimimiz, hem yeni sezonumuz hayırlı uğurlu olsun.”

“İnandıktan sonra her şey başarılır”

Vekil Gürel şöyle devam etti: “İnegölspor, birçok markası olan İnegöl’ün en önemli markalarından biri. Biz maddi manevi her türlü İnegölspor’un yanındayız. Gönlümüz istiyor ki, 2. Lig’den 1. Lige, hatta Süper Lig’e çıkalım. İnandıktan ve gayret ettikten sonra da başarılmayacak şey yoktur. Bu yönetimin de çok iyi işler yapacağına gönülden inanıyorum.”
İnegölspor’un altyapı tesisleriyle ilgili de açıklama yapan Vekil Gürel, “Mesudiye’deki hayvan pazarı Alibey Köyü’ndeki asıl yerine geçtiğinde, o tesislerin İnegölspor’un altyapısını oluşturacak tesisler olarak devam etmesi noktasında gereken her türlü çalışmayı takip edeceğiz. Maddi ve manevi yanınızda olduğumu bilmenizi isterim” diyerek sözlerini noktaladı.

Devam Et

Bursaspor

Bursaspor’da tozluk sponsoru Aroma oldu

Haber Giriş:

on

Bursaspor’un tozluk sponsoru Aroma oldu.

Bursaspor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulunun yapmış olduğu görüşmeler neticesinde; “ Aroma Firması ile 2020-2021 sezonu A Takımımızın Tozluk Sponsorluğu için anlaşma sağlanmıştır. Aroma firmasına, her zaman takımımızın yanında oldukları için teşekkür ederiz. Lansmanımız ileriki günlerde gerçekleşecektir.” denildi

 

Devam Et

Bursaspor

Bursaspor’da forma şort ve su sponsoru Erikli oldu

Haber Giriş:

on

Bursaspor’un Şort ve Su Sponsor Erikli oldu.

Bursaspor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulunun yapmış olduğu görüşmeler neticesinde; “Erikli Firması ile 2020-2021 sezonu A Takımımızın Forma Şort Sponsorluğu için anlaşma sağlanmıştır. Erikli aynı zamanda Bursaspor’un 2020-2021 sezonu ‘Su Sponsoru’ olarak destek verecektir. Erikli firmasına, her zaman takımımızın yanında oldukları için teşekkür ederiz. Lansmanımız ileriki günlerde gerçekleşecektir” denildi

Devam Et

Trend