Giriş:

Son Güncelleme:

Magazin

Çaycı Hüseyin’i ‘yine’ öldürdüler

Çocuklar Duymasın dizisiyle ünlenen Bursalı tiyatrocu Alpaslan Özmol, yine Twitter gündeminde… Sürekli sosyal medyada ‘Çaycı Hüseyin öldü’ etiketiyle yapılan paylaşımlar, bugün de Türkiye gündemine 2. sıraya kadar yükseldi.

Bursalı sanatçı daha önce bu iddialara sert tepki gösterse de, sosyal medya kullanıcıları ‘Çaycı Hüseyin’in’ peşini yine bırakmadı.

Neredeyse ayda bir sosyal medya gündemine oturan Çaycı Hüseyin rolüne hayat veren Alparslan Özmol tabii ki de ölmedi. Daha önce koronavirüse yakalandığı da iddia edilen oyuncu, hakkında çıkanlara adeta isyan ederek “Siz hiç merak etmeyin, ben ölünce size haber vereceğim” demişti.

Usta oyuncu; sosyal medya kullanıcıları sayesinde her gün ölüm haberlerinin peşinde olduğunu, gece gündüz aranarak yaşayıp yaşamadığının kontrol edildiğini belirterek, asılsız haberlere tepki gösterse de ‘Çaycı Hüseyin öldü’ akımı kolay kolay biteceğe benzemiyor.

ALPARSLAN ÖZMOL KİMDİR?

Alparslan Özmol, 19 Nisan 1976 yılında Almanya’da doğmuşturdu. Başarılı oyuncu ilkokulun ardından kayıt olduğu ortaöğretimde boyundan ötürü yaşadığı zorluklar yüzünden okulu bırakmak zorunda kaldı. O dönemlerde ailesi ile Bursa’ya yerleşen isim burada bir züccaciye dükkanında turistlere eşarp satarak geçimini sağlıyordu. Turistlere satış yapmak için birkaç yabancı dil öğrenen Özmol tamamen tesadüf eseri Bursa Devlet Tiyatorsu’nda yeni sahnelenecek bir oyunda kralın soytarısı rolüyle oyunculuğa ilk adımını attı.

Bursa Devlet Tiyatorsu’nda bir çok oyunda rol alan isim televizyona ilk adımı Hamdi Alkan’ın baş rolünü oynadığı güldürü programı olan Reyting Hamdi’de 8 bölüm oynayarak attı.Alpaslan Özmol’un hayatındaki dönüm noktası ise Özgür Ozan aracılığı ile tanıştığı Birol Güven sayesinde oldu. O Dönemde Birol Güven TGRT ekranları için “Kahkaha Show” adlı bir program hazırlıyordu. Özmol bu programda bir mafya babasını canlandırdı ve bu rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başarılı isim gelen tekliflerin artması ile beraber Bursa’dan ayrılıp İstanbul’a yerleşti.

İstanbul’a yerleşen oyuncunun Türkiye tarafından tanınması ve sevilmesi “Ayrılsak da Beraberiz” dizisi ile oldu. Oyuncu ilk olarak bu dizide Çaycı Hüseyin tiplemesi ile izleyenlerin karşısına çıktı. Özmol bu karakter ile o kadar çok sevildi ki Birol Güven Çocuklar Duymasın adlı diziye bu karakteri bire bir taşıdı.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

 • Çocuklar Duymasın (Hüseyin, TV Dizisi, 8 Sezon, 2002-2004, 2010-2013, 2017-2018)
 • Temel ile Dursun İstanbul’da (Kara Hüsnü, Sinema Filmi, 2016)
 • Hep Yek (Adem, Sinema Filmi, 2015)
 • Yeşil Deniz (TV Dizisi, 2 Sezon, Kundakçı Bahattin, 2014-2015)
 • Laz Vampir Tirakula (Damar Osman, Sinema Filmi, 2012)
 • Çorap Söküğü (Alparslan, TV Dizisi, 2008)
 • Yalancı Romantik (TV Dizisi, 2 Sezon, 2008-2009)
 • Pulsar (Hırsız Mecit, TV Dizisi, 2008)
 • Komedi Türk Komedi (Alparslan, TV Dizisi, 2008)
 • Hakkını Helal Et (Emin, TV Dizisi, 2007)
 • Düş Yakamdan (Hıdır, TV Dizisi, 2007)
 • Sınav (Kantinci Seyfo, Sinema Filmi, 2006)
 • Güldünya (General Siton, TV Dizisi, 2006)
 • Saklambaç (Satır, TV Dizisi, 2005)
 • Çocuklar Ne Olacak (Çaycı Hüseyin, TV Dizisi, 2004)
 • En İyi Arkadaşım (Astıra, TV Dizisi, 2004)
 • Reyting Hamdi (TV Dizisi, 2002)
 • En Son Babalar Duyar (Hüseyin, TV Dizisi, 2002)
 • Kahkaha Show (TV Dizisi, 2000)
 • Ayrılsak da Beraberiz (TV Dizisi, 5 Sezon, Çaycı Hüseyin, 1999-2003)

Magazin

Ozan Güven için istenen ceza belli oldu!

Haber Giriş:

on

Sevgilisini darp ettiği öne sürülen Ozan Güven hakkında, “hakaret”, “tehdit”, “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma”ve “kasten yaralama” suçlarından 3 yıl 8 aydan, 13,5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

Devam Et

Magazin

Metin Arolat’ın acı günü!

Haber Giriş:

on

Şarkıcı ve yönetmen Metin Arolat annesini kaybetti. Metin Arolat, acı haberi sosyal medya hesabından duygusal bir mesajla duyurdu. Arolat ayrıca annesi için dua istedi.

 Şarkıcı ve yönetmen Metin Arolat annesini kaybetti. Metin Arolat, acı haberi duygusal bir mesajla duyurdu:

Annecim. Bu gün bizi bırakıp sonsuzluğa, babamın ve abimin yanına uçtu. Acım çok çok büyük, öyle böyle değil. Ama onun, benim güçlü durduğumu görmek isteyeceğini, feryat figanımın onu oralarda çok üzeceğini biliyorum. İçim yangın yeri. Annesizliği öğrenebilmem , içimdeki yangını söndürebilmem sanırım bir hayli vakit alacak. Bu gece bir duanızı da , annem ,aşkım, kuzum, canım için gönderin .

Devam Et

Magazin

Ebru Gündeş O Ses Türkiye için kolları sıvadı

Haber Giriş:

on

3 sene ara verdiği O Ses Türkiye jüri üyeliğine geri dönmek için hazırlıklara başlayan şarkıcı Ebru Gündeş, seyircinin karşısına şık çıkmak için modacı Zülayha Kuru ile görüşmeye başladı.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye’den ayrılma kararı aldı. Sayan’ın yerine ise eski jüri üyesi Ebru Gündeş gelecek.

3 yıl aradan sonra ekranlara geri dönmeye hazırlanan Ebru Gündeş, hazırlıklara başladı.

Haftanın 4 günü yayımlanacak olan programda her gün farklı bir tarzla seyircisinin karşısına çıkmak isteyen Ebru Gündeş, modacının yolunu tuttu. Ünlü isim, modacı Züleyha Kuru ile program için birbirinden şık elbiseler oluşturmaya başladı.

“EBRU İLE HİÇ AYRILMADIK”

Geçtiğimiz ay Ebru Gündeş’in geri döndüğünün müjdesini veren Acun Ilıcalı, “Ebru ile biz hiç ayrılmadık benim için ayrı bir yeri vardır” demişti. Ilıcalı, sık sık ünlü şarkıcı ile dertleştiğini de sözlerine eklemişti.

Devam Et

Trend