Giriş:

Son Güncelleme:

Magazin

Hande Ataizi’den yeni Kenan İmirzalıoğlu açıklaması

Hande Ataizi, 0-14 yaş çocuklara verilen sokağa çıkma izninde oğlu Leon ve sevgilisi Dinç Aydoğdu ile Maçka Parkı’nda görüntülendi.

Hande Ataizi, gündem yaratan “Sokaktan geçen adamı al, Kenan İmirzalıoğlu’nun yerine koy, daha iyi oynar” açıklaması hakkında konuştu:

“Ben Kenan’ı seviyorum. Katıldığım programda ‘Kıvanç mı, Kenan mı?’ diye sordular. Kıvanç’ı beğendiğimi, Kenan’ın belli karakterlerde oynadığını söyledim, olay buraya geldi. Biraz patavatsızlık ettim.”

Leon ve sevgilisi Dinç Aydoğdu zaman zaman birlikte oyunlar oynadı.

EVLİLİK BİR SÜRE DAHA ERTELENDİ

Dinç Aydoğdu ile nikah masasına oturacağı bilinen Hande Ataizi evlilik planlarının bir süre daha ertelendiğini açıkladı.

Kültür Sanat

Şevket Çoruh’tan Mevlüt Tezel’e IBAN yanıtı

Şevket Çoruh’tan Mevlüt Tezel’e tepki: Ülke altın çağını yaşarken, halka IBAN gönderiyorsunuz.

Haber Giriş:

on

Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel, korona virüsü salgını nedeniyle 17 Mart’ta perde kapatan tiyatroların emekçileri tarafından dayanışma amacıyla başlatılan ‘Tiyatromuz Yaşasın’ kampanyasına ilişkin yazdığı yazıda, “Salgından önce özel tiyatrolar altın çağını yaşıyordu, kenara hiç mi para koymadınız” ifadelerini kullandı. Tezel’in yazısında yer verdiği ifadelere oyuncu Şevket Çoruh tepki gösterdi.

Çoruh, hükümet tarafından başlatılan yardım kampanyasına göndermede bulunarak, “Hiç mi kenara para koymadınız? Ülke altın çağını yaşarken halka IBAN gönderiyorsunuz” dedi.

Devam Et

Magazin

Saba Tümer’in pişmanlığı: ‘Elimden kaçtı, ondan çocuk yapardım!’

Ünlü sunucu Saba Tümer, Hollandalı ünlü manken Marcus Schenkenberg ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu ve ” “Elimden kaçtı. Ondan çocuk yapardım” dedi.

Haber Giriş:

on

Alp Kırşan’ın YouTube kanalına konuk olan ünlü sunucu Saba Tümer, itirafları ile dikkat çekti. Hollandalı manken Marcus Schenkenberg’i 2005’te TV’deki programında ağırladığını belirten Tümer, “Çok salağım ya. Meğer adam bana evlenme teklif etmiş, ben hiç oralı olmamışım” dedi.

Schenkenberg’i elinden kaçırdığını, ünlü mankenden çocuk yapabileceğini söyleyen Tümer’in itirafları bununla sınırlı değildi.

‘GEL DESE GİDERDİM’

2013’te İspanyol dansçı Joaquin Cortez ile de bir araya geldiğini belirten Tümer, şöyle dedi:

“Bana ‘Benimle İspanya’ya gel’ dese, valizimi bile toplamadan, stüdyodan havalimanına giderdim. Sonra çocuk yapardık. Ama teklif etmedi işte.”

Devam Et

Magazin

Acun Ilıcalı’dan Fortuna Sittard açıklaması!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Hollanda’da satın alacağı takımla ilgili, “Fortuna Sittard takımıyla ilgileniyorum. Haftaya Türkiye’ye geleceğim. Bir kez daha görüşeceğiz. Olmaya yakın diyebilirim” ifadelerini kullandı.

Haber Giriş:

on

Hollanda takımı Fortuna Sittard’ı satın alacağı konuşulan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir’in YouTube canlı yayınında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ilıcalı konuyla ilgili, “Hollanda’da benimle ilgili çok haber çıkıyor. Hatta 3 milyonluk rekoru kıran adam Fortuna Sittard ile ilgileniyor diye haber yapmışlar. Evet Fortuna Sittard takımıyla ilgileniyorum. Haftaya Türkiye’ye geleceğim. Bir kez daha görüşeceğiz. Benim amacım genç yetenekleri Türk futboluna ve Dünya futboluna kazandırmak. Benim hayatım hep birilerini keşfetmekle geçti. Futbola bu kadar tutkum varken niye futbolda genç yetenekleri keşfetmeyeyim diye bir düşüncem var. Olmaya yakın diyebilirim” ifadelerini kullandı.

“BENCE LİGLER OYNANMALI”

Liglerin başlaması konusunda da yorumda bulunan Acun Ilıcalı, bu konuda futbolcuların fikrinin sorulması gerektiğini savundu ve “Liglerin başlaması konusunda futbolcuların çoğunluğu oynamak isterse bence oynanmalı. Bu işin başka yönleri de var. Eğer futbolcular oynamak istiyorsa, testler yapılıyorsa, güvenlik sağlanıyorsa, sağlık bakanlığı oynanabilir diyorsa bence oynanmalı” dedi.

“FENERBAHÇE BAŞKANI OLMA HAYALİM YOK”

Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir’in “Fenerbahçe’ye başkan olma hayalin var mı?” sorusuna ise öyle bir düşüncesinin ve hayalinin olmadığı yanıtını verdi.

Devam Et

Trend