#

Giriş:

Son Güncelleme:

Magazin

Ozan Güven için istenen ceza belli oldu!

Bursa

Levent Yüksel ve Tan Taşçı, tatil için İznik’i tercih etti

Haber Giriş:

on

BURSA’nın İznik ilçesi, tatil için gelen sanatçılar Levent Yüksel ve Tan Taşçı’yı ağırladı.

Bayram yoğunluğunun yaşandığı noktalardan biri olan Bursa’nın İznik ilçesi, ünlü sanatçılardan önce Levent Yüksel’in, ardından da Tan Taşçı’nın tercihi oldu. Sanatçılar, ilçenin tarihi mekanlarını gezerken, İznik Askania’da konakladı. Tatillerinin bir bölümünü burada geçiren sanatçılar, ilçenin dokusuna ise hayran kaldı.

Devam Et

Magazin

Helin Avşar’ın bikinili paylaşımına abla yorumu!

Haber Giriş:

on

Sosyal medya hesabından genellikle gündelik rutinlerine dair paylaşımlarda bulunan Helin Avşar bu defa özel bir kare ile takipçilerinin karşısına çıktı. Abla Hülya Avşar’ın çektiği bir pozu hesabından paylaşan Helin çok sayıda beğeni aldı.

Helin Avşar, hesabından paylaştığı bikinili pozuna “En sevdiğim saat” notunu düştü. Nadir olarak bu tarz paylaşımlarda bulunan Helin’in bu karesinin altına yorum yapanlardan biri de ablası Hülya Avşar oldu.

Yorumunda “Muhteşem” ifadesini kullanan ve kalp emojilerini tercih eden Hülya’nın satırlarına kardeşi Helin’den “Kim çekti” yorumu geldi. Böylelikle bu karenin arkasında Hülya Avşar’ın olduğu ortaya çıktı.

Devam Et

Magazin

Kuruluş Osman’a rakip geliyor!

Haber Giriş:

on

TRT 1’in merakla beklenen yeni dizisi Nizam-ı Alem’den ilk fotoğraf yayınlandı. Çekimlerden paylaşılan ilk karede, Sultan Melikşah’ın oğlu Ahmed Sencer’i canlandıran Ekin Koç‘un yeni imajı dikkat çekiyor. Peki Nizam-ı Alem dizisi konusu nedir?

Yapımcılığını Akli Film’in üstlendiği, kadrosunda Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Sonant, Sevda Erginci, Cemal Toktaş, İlker Kızmaz ve Mehmet Özgür’ün yer aldığı Nizam-ı Alem’in senaryosunu ise Diriliş Ertuğrul’un senaristlerinden Serdar Özönalan kaleme alıyor.

lkede ve dünyada nizamı sağlamak, düzeni yeniden kurmak ve inşa etmek anlamlarına gelen Nizam-ı Alem Selçuklu dönemini anlatan bir dizi olacak. Selçuklu Devleti’nin hem Anadolu’ya hem de bölgeye hakim olan düzenini anlatacak olan Nizam-ı Alem dizisi yeni sezonda TRT 1 ekranlarında olacak.

Devam Et

Trend