Giriş:

Son Güncelleme:

Video

Rage 2’nin yeni fragmanı yayınlandı

Oyuncuların dört gözle beklediği Rage 2’nin yeni fragmanı nihayet yayınlandı.

Rage 2 birçok oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor. Söz konusu FPS (birinci şahıs nişancı) oyunu hakkında hemen her gün yeni bilgiler yayınlanıyor. Bethesda Software oyunun yayınlanmasına kısa bir süre kala, bugün oyun ile ilgili önemli bilgiler yayınladı.

14 Mayıs 2019 tarihinde resmen çıkacak oyun için beklentiler oldukça yüksek. Rage 2, neredeyse her ay yeni özellikler sunacak. Oyundaki kıyafet ve silah skinleri aydan aya gelişecek, oyuna genişleme paketleri eklenecek.

Grand Theft Auto serisinden alışkın olduğumuz hile sistemini de içerisinde barındıracak oyun, genişletilebilir hile sistemi sunacak. Bu sistem sayesinde oyundaki hileler sürekli olarak çoğalacak, bu hileleri keşfetmek ise oyunculara düşecek.

Haberin Devamı

Bursa

Bursa Ulu Cami’de 74 gün sonra ilk cuma namazı

Koronavirüs nedeniyle ibadete kapatılan camiler 74 gün sonra Cuma namazıyla tekrar ibadete açıldı.

Haber Giriş:

on

621 yıllık tarihi Bursa Ulu Cami avlusunda 74 gün aradan sonra sosyal mesafeli ilk cuma namazı kılındı.

Devam Et

Bursa

Bursa İpekçilik Caddesi’ndeki çalışmaya esnaftan tepki

Haber Giriş:

on

Bursa İpekçilik Caddesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yol çalışması, kot farkının artırılması nedeniyle esnaf ve vatandaşın tepkisine neden oldu.

Bursa’nın Yıldırım İlçesi Karaağaç Mahallesi’nde yapılan yol çalışması esnaf ve mahalleliye zor anlar yaşatıyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık bir buçuk ay önce yapımına başlanan İpekçilik Caddesindeki yol çalışması, yolun yüksekliğinin yaklaşık 60 santimetre artırıldığı iddiasıyla tepki çekiyor.

Esnaf ve vatandaşlar, yolun yükseltilmesi ve kaldırımların çukurda kalması nedeniyle yağmur yağdığında dükkanlarını ve evlerini su bastığını söyledi.

Karaağaç Mahalle Muhtarı Sema Pamukçular, yapılan hizmetten memnun olduklarını fakat kaldırımlarla ilgili sorunun çözülmesini beklediklerini söyledi.

Devam Et

Dünya

İngiltere’de metroda koronavirüs deneyi!

Haber Giriş:

on

İngiltere’de koronavirüsün metrolarda nasıl bulaştığına dair yeni bir simülasyon videosu yayınlandı. Metroda koronavirüse sahip bir kişi, çevresindeki herkesi virüsle kapladığı ortaya çıktı.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında en çok etkilenen ülkeler arasında yer alan İngiltere’de faaliyet gösteren Oregon Üniversitesi tarafından yayınlanan simülasyon görüntüsü, ülkenin normalleşmeye ve okulların açılma hazırlığı sırasında yayınlandı.

Simülasyonda metroda seyahat eden bir koronavirüs hastasının en ufak bir öksürük veya hapşırmayla çevresindeki 7 metrelik alanda herkese virüs bulaştırdığı görüldü.

Ayrıca koronavirüse sahip bir kişinin oturduğu ve dokunduğu yüzeylerde virüsün uzun süre etkili olduğu ifade edildi.

Devam Et

Trend