#

Giriş:

Son Güncelleme:

Video

Rage 2’nin yeni fragmanı yayınlandı

Oyuncuların dört gözle beklediği Rage 2’nin yeni fragmanı nihayet yayınlandı.

Rage 2 birçok oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor. Söz konusu FPS (birinci şahıs nişancı) oyunu hakkında hemen her gün yeni bilgiler yayınlanıyor. Bethesda Software oyunun yayınlanmasına kısa bir süre kala, bugün oyun ile ilgili önemli bilgiler yayınladı.

14 Mayıs 2019 tarihinde resmen çıkacak oyun için beklentiler oldukça yüksek. Rage 2, neredeyse her ay yeni özellikler sunacak. Oyundaki kıyafet ve silah skinleri aydan aya gelişecek, oyuna genişleme paketleri eklenecek.

Grand Theft Auto serisinden alışkın olduğumuz hile sistemini de içerisinde barındıracak oyun, genişletilebilir hile sistemi sunacak. Bu sistem sayesinde oyundaki hileler sürekli olarak çoğalacak, bu hileleri keşfetmek ise oyunculara düşecek.

Haberin Devamı

Video

Bursa’da virüsten ölüm oranları! Farklı kaynaklardan farklı iddialar geliyor

Haber Giriş:

on

Covid-19 vaka sayıları Türkiye genelinde olduğu gibi Bursa’da da son dönemde artış gösterdi. Hamitler Kent Mezarlığında kazılan mezar yerleri kısa sürede doldu.

Konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde yazılı açıklama yapan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş salgına bağlı günlük cenaze sayısının artış gösterdiğini, defin işlemlerinin normal şekliyle ve dini vecibelerin yerine getirilerek gerçekleştiğini ifade etti. Sosyal medyada olumsuz algı oluşturmak isteyenlere kulak asılmaması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Devam Et

Video

Yasağa Saatler Kala Kent Meydanı’nda Son Durum

Haber Giriş:

on

Devam Et

Video

Kısıtlama öncesi Bursa Uzun Çarşı’da son durum

Haber Giriş:

on

Devam Et

Trend