#

Giriş:

Son Güncelleme:

Magazin

Serdar Ortaç: Recep Tayyip Erdoğan gördüğüm en iyi lider

Şarkıcı Serdar Ortaç, katıldığı 40 programında siyasi görüşüyle ilgili soruya yanıt verdi. Siyasi görüşünün olmadığını söyleyen Serdar Ortaç, “Recep Tayyip Erdoğan gördüğüm en iyi lider. Ben çok beğeniyorum. 12 Ada’yı da alacağız göreceksiniz” dedi.

Jülide Ateş’le 40 programına konuk olan ünlü şarkıcı ve besteci Serdar Ortaç flaş açıklamalarda bulundu. Jülide Ateş’in sorularını yanıtlayan Ortaç, lider olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok beğendiğini söyledi.

“LİDERLİĞİNİ BEĞENİYORUM”

Serdar Ortaç, “Ben her şeyi gördüm. Bülent Ecevit, Tansu Çiller, Süleyman Demirel, Turgut Özal. Siyasi fikrim yok. Söylediğim her şeyin arkasındayım. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bence en iyi lider gördüğüm. Herkesin hatası olur. Her şeyi aynı anda nasıl düşünsün. Belki ekibe danışıyordur, belki ekipten çatlak bir ses çıkıyordur. Ben çok beğeniyorum. Siyasi görüşüm olarak değil, o beyefendiyi beğeniyorum ben. Sağcı, solcu sevmiyorum o işleri. Antalya Talebe Yurdu vardı, millet birbirini vururdu. 5 kuruş bulamazdım, marketlerin önüne gider su, simit satardık. Yani şu kadarcık çocuktum, şimdi Instagram’dan 12 Ada’yı nasıl alırız diye bakıyoruz, ki onu da alacağız göreceksin. O yüzden ‘Siyasi görüşün hangisi?’ lafına cevap vermiyorum, Tayyip Erdoğan diyorum.”

“KADIN HAKLARI KONUSUNDA BİR ŞEYLER YAPILMALI”

Jülide Ateş’in “İstanbul sözleşmesinin iptali konusunda ne düşünüyorsun?” sorusunu yanıtlayan Ortaç, “Dünya erkeğinin göreceği şeyleri klibimde oynattım. Kadın hakları konusunda bir şeyler yapılmalı. Kadına yönelik şeyler değişmeyecek. Kızların eğitimi değişirse bir şeyler değişir” şeklinde konuştu.

“AHMET KAYA’YA HAKSIZLIK ETTİNİZ Mİ?”

Serdar Ortaç, “Ahmet Kaya’ya haksızlık ettiniz mi?” sorusuna da yanıt verdi. Şarkıcı Serdar Ortaç, Magazin Gazetecileri Derneği’nin 1999 yılında düzenlediği ödül töreninde Ahmet Kaya’nın “Kürtçe şarkı söylemek, klip çekmek istiyorum” sözleri üzerine yaşananlarla ilgili pişman olduğunu dile getirdi.

“BİR TEK BEN Mİ VARDIM ORADA?”

Ahmet Kaya hayranlarından defalarca özür dilediğini söyleyen Ortaç, “Kesinlikle düşünüyorum. Bugünkü aklım olsaydı, o grubun içine girmezdim. 10. Yıl Marşı bizim ama onu da söylemezdim, sahneye de çıkmazdım. Her gün özür diliyorum. Ahmet Kaya hayranları inşallah affeder. Ben pişmanlığımı dile getiriyorum ve bir daha asla böyle bir şey yapmam. Ancak olay sadece bana bağlandı. Bir tek ben mi vardım orada? Sanki ben BM sözcüsüyüm her gün çıkıp özür diliyorum. Hepimiz suçluyuz. Pişmanım” dedi.

Magazin

Acun Ilıcalı jetini satıp uçak satın aldı

Haber Giriş:

on

Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasını gerçekleştirdiği Dominik Cumhuriyeti’ne Türkiye’den artık direkt uçabilecek. Ünlü televizyoncu, özel jetini Global Express XRS 2012 model uçakla değiştirdi. Uçağın değeri ise 13 milyon dolar.

Televizyoncu Acun Ilıcalı, uzun mesafe uçuşları için uçak satın aldı. survivor çekimleri nedeniyle sık sık Dominik’e giden Ilıcalı, aktarma yapmak istememesi nedeniyle Challenger 605 tipi özel jetini değiştirme kararı aldı.

Hürriyet’ten Uğur Cebeci’nin haberine göre; ünlü televizyoncu, 16 yolcu kapasiteli Kanada imalatı Global Express XRS 2012 model uçağı Amerikalı bir şirketten 13 milyon dolara (99.5 milyon TL) satın aldı.

Ilıcalı, düşük uçuş saatine sahip olan uçakla Dominik Cumhuriyeti-Türkiye arası direkt uçuş yapabilecek. Yenisi 45 ila 50 milyon dolar arasında olan uçağı televizyoncu, çok daha uygun bir fiyata alıp kâr elde etti.

Ilıcalı’nın Challenger 605 tipi özel jetini ise Sedef Finans’ın sahibi Altunç Kumova’ya 8.5 milyon dolara (65 milyon TL) sattığı öğrenildi.

Ünlü televizyoncu, 2 ay sonra teslim alacağı uçağın içinde bazı değişikliklere gitti. Uçaktaki koltukların derilerini ve internet donanımını değiştirdi.Kolayca konsol oyunu oynanabileceği bir elektronik sistem kurdurttu.

Ayrıca telefonla sorunsuz görüşme yapabileceği SATCOM da ekletti. Uçakta, ekip için özel dinlenme bölümü yer alıyor. Koltuklar katlanarak uzun uçuşlar için tam boy yatak haline gelebiliyor.

Devam Et

Magazin

Hülya Avşar dudak uçuklatan fiyata ada satın aldı

Haber Giriş:

on

Hülya Avşar, 55 milyon TL’ye Ayvalık’taki Çiçek Adası’nı aldı. Oyuncu, yeni yuvasının mimarisini kızı Zehra’ya emanet edecek.

Son dönemde yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Hülya Avşar, Milliyet’in haberine göre yıllardır yaz tatilini geçirdiği Ayvalık’tan ada satın aldı.

Daha önce ailesi için çiftlik evi yaptırdığını söyleyen Avşar, Cunda yakınlarındaki Çiçek Adası için çoklu ortaklarla görüşme yaptı. Olumlu geçen pazarlığın ardından oyuncunun birkaç gün içerinde imzayı atacağı öğrenildi.

Hülya Avşar’ın 55 milyon TL ödeyeceği adada, malikane ve tenis kortları gibi çeşitli spor alanları olacak. Oyuncu, yeni yuvasının mimarisini ise kızı Zehra Çilingiroğlu’na teslim edecek.

Yıllardır hayalini kurduğu ada için kesenin ağzını açan Avşar’ın yılın büyük bölümünü burada geçireceği söyleniyor.

 

Devam Et

Magazin

Harun Tan, oğlu Pars’ın doğum gününde mezarını ziyaret etti

Haber Giriş:

on

Ebru Şallı’nın 9 yaşındaki oğlu Pars, Nisan ayında mücadele ettiği lenfoma kanserine yenik düşerek hayatını kaybetmişti. Bugün doğum günü olan Pars’ın babası Harun Tan mezarı başına gelerek dua etti. Ebru Şallı ise sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, “Annişin seni çok seviyor meleğim doğum günün kutlu olsun. Seni tarifsiz özlüyorum. ” dedi.

Manken Ebru Şallı’nın oğlu Pars Tan, Nisan ayında iki yıldır mücadele ettiği lenfoma kanserine yenik düşerek hayatını kaybetti. Ebru Şallı’nın eski eşi Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen küçük oğlu Pars’ın ise bugün doğum günüydü. Harun Tan, oğlu Pars’ın doğum gününde mezarı başına gelerek dua etti. Bir süre mezarı başında duran Tan, daha sonra mezarlıktan ayrıldı.

EBRU ŞALLI: SENİ TARİFSİZ ÖZLÜYORUM

Ebru Şallı da sosyal medya hesabından oğlunun küçüklüğüne dair fotoğraflar paylaşarak, “Ponçiğim benim seni çok seviyorum. İyi ki benim oğlum oldun, iyi ki seni doğurdum. Bana yaşattığın her an için sana minnettarım. Her zaman şükrediyorum senin annen olduğum için. 9 yıl ben bir melekle yaşadım. Gerçek bir meleğin nefes aldığını gördüm ben. Annişin seni çok seviyor meleğim doğum günün kutlu olsun. Seni tarifsiz özlüyorum. Buluşacağız Ponçiğim benim, kavuşacağız. Hep güler yüzlü Parsım benim yine gülmeye devam ediyorsun biliyorum” yazdı.

Devam Et

Trend