#

Giriş:

Son Güncelleme:

Magazin

Baltalı görüntüler ortaya çıktı! Halil Sezai’nin avukatları tahliye istedi

İstanbul Tuzla’da  komşusunu dövdüğü gerekçesiyle tutuklanan Halil Sezai’ye ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Sezai’nin avukatları tarafından mahkemeye sunulan görüntülerde Hüseyin Meriç’in elinde baltayla Sezai’nin evine gelerek tehdit ve hakaretlerde bulunduğu iddia edildi.

Tuzla’da 15 Eylül sabahı komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği gerekçesi ile tutuklanan Halil Sezai Paracıkoğlu’nun avukatları, tutukluluğa itiraz ettiler.

AVUKAT İTİRAZ DİLEKÇESİ İLE YENİ GÖRÜNTÜLER SUNDU

Sezai’nin avukatları Ahmet Gürel ve Mustafa Can Güler, Sulh Ceza Hakimliği’ne sundukları itiraz dilekçesine ek olarak yeni görüntüler de sundular. Avukatların iddiasına göre, Hüseyin Meriç elinde balta ile 15 Eylül tarihinde saat 23.51’de Halil Sezai tarafından program için kullanılan evin önüne geliyor. Bir süre burada bekleyen Hüseyin Meriç, daha sonra geri gidiyor. Olay ise 15 Eylül günü sabah saatlerinde meydana gelmişti.

Magazin

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın acı günü!

Haber Giriş:

on

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın annesi hayatını kaybetti.

Rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören 69 yaşındaki Şerife Petekkaya’nın, akşam saatlerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Devam Et

Magazin

Metin Arolat’ı sarsan ölüm! ‘Daha birinin acısı hafiflemeden…’

Haber Giriş:

on

Kısa süre önce annesini kaybeden Metin Arolat bir acı daha yaşadı. Teyzesinin ölümüyle sarsılan Arolat “Daha birinin acısı hafiflemeden üstüne yenisini koymak çok ağır” dedi.

Ünlü şarkıcı Metin Arolat teyzesini kaybetti. Şarkıcı Arolat acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Metin Arolat acı haberi sosyal medya hesabından, “Annemin ardından bugün de teyzeciğimi sonsuzluğa uğurladık. Canım Fatma teyzem benim. Nurlarla uyu inşallah. Daha birinin acısı hafiflemeden üstüne yenisini koymak çok ağır. Tüm kaybettiklerimize rahmet diliyorum.” ifadelerini kullanarak duyurdu.

Arolat’ın paylaşımına başsağlığı mesajı yağdı

Devam Et

Magazin

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’a hapis şoku!

Haber Giriş:

on

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş ve Akkuş’un eski eşi Gonca Sağlam arasındaki davalar devam ediyor. Son görülen duruşmada Uğur Akkuş’a hapis cezası çıktı.

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’la 2018 yılında boşandığı Gonca Sağlam arasındaki hukuk savaşı sürüyor. Uğur Akkuş’a kasten yaralama suçundan 1 yıl 7 ay hapis cezası verildi. tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre karşılıklı 70’e yakın soruşturma dosyası olan eski karı koca arasında bir yıldır İstanbul Adliyesi 5. Asliye Ceza Mahkemesi’ görülen “kasten yaralama” iddiasıyla açılan davada karar çıktı.

Davanın 17. celsesinde karar çıktı ve Akkuş’un yaralama eylemi sonucu kemik kırığına neden olduğu gerekçesiyle istinaf yolu açık olmak üzere 1 yıl, 7 ay 15 gün hapis cezasıyla cezalandırılmasına karar verildi.

Akkuş daha önce de aynı suçtan hüküm giydiği için cezasında indirim yapılmadı.

Devam Et

Trend