#

Giriş:

Son Güncelleme:

Bursaspor

Frutti Extra Bursaspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı

Basketbol Süper Ligi’nin yanı sıra bu sezon Avrupa’da da 7Days EuroCup’ta mücadele verecek olan Frutti Extra Bursaspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Frutti Extra Bursaspor, başantrenör Tutku Açık gözetiminde ilk idmanını 8 oyuncu ile birlikte Yüzüncüyıl Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. Başantrenör Açık, yabancı oyuncuların ise hafta sonunda takıma dahil olacaklarını ifade etti. Sezonun ilk antrenmanında genel menajer Nedim Yücel ve yönetim kurulu üyeleri de takımı yalnız bırakmadı.

Yeni sezon öncesi açıklamalarda bulunan Tutku Açık, dünya genelinde pandemi süresince zorlu bir dönemden geçildiğini kaydetti. Takımın belli bir kısmı ile çalışmalara başladıklarına işaret eden genç antrenör, “Önümüzdeki hafta yabancı oyuncuların da katılımı ile tam takım olarak antrenmanlarımıza başlamayı planlıyoruz. Çok çalışıp, çok mücadele vererek lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Genel anlamda bütün transferlerimizi yaptık. Lig maçlarının yanı sıra Avrupa Kupası maçları oynayacağız. Çok fazla yol katedeceğiz. Daha fazla oyuncular ile oynamayı amaçlıyoruz. Yönetim kurulumuzun katkıları ile istediğimiz oyuncuları aldık. Oyuncu rotasyonumuzu biraz daha genişlettik. Yabancı oyuncularımızın adaptasyon sürecini bir aylık hazırlık dönemimizde kapatmaya çalışacağız. Müdafaa yapan, mücadele eden ve terini son damlasına kadar savaşan bir takım yaratmayı hedefliyoruz” dedi.

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajer Nedim Yücel ise Mart oyundan beri oyuncuların maç oynamadığını söyledi. Genç oyuncular ile yola çıktıklarını, deneyimli yerli ve kariyerli yabancı oyuncularla adaptasyon sürecini çabuk atlatacaklarını belirten Yücel, “NBA kapısında olan ve orada oynayıp ilk kez Avrupa’da oynayacak olan yabancı oyuncularımız bu süreci kolay atlatırsa Bursaspor taraftarına izlemesi çok keyif veren bir takım izlettirmek istiyoruz. Cumartesi günü üç oyuncu gelecek. Bir oyuncu ile anlaşmak üzereyiz. Perry Jones’un bir pasaport sorunu var. O da takıma dahil olunca tam kadro çalışmaya başlayacağız. Uludağ İçecek tarafı bizlere çok destek oldular. Onların maddi ve manevi desteği çok önemli” ifadelerini kullandı.

Bursaspor

Bursaspor’da tozluk sponsoru Aroma oldu

Haber Giriş:

on

Bursaspor’un tozluk sponsoru Aroma oldu.

Bursaspor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulunun yapmış olduğu görüşmeler neticesinde; “ Aroma Firması ile 2020-2021 sezonu A Takımımızın Tozluk Sponsorluğu için anlaşma sağlanmıştır. Aroma firmasına, her zaman takımımızın yanında oldukları için teşekkür ederiz. Lansmanımız ileriki günlerde gerçekleşecektir.” denildi

 

Devam Et

Bursaspor

Bursaspor’da forma şort ve su sponsoru Erikli oldu

Haber Giriş:

on

Bursaspor’un Şort ve Su Sponsor Erikli oldu.

Bursaspor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulunun yapmış olduğu görüşmeler neticesinde; “Erikli Firması ile 2020-2021 sezonu A Takımımızın Forma Şort Sponsorluğu için anlaşma sağlanmıştır. Erikli aynı zamanda Bursaspor’un 2020-2021 sezonu ‘Su Sponsoru’ olarak destek verecektir. Erikli firmasına, her zaman takımımızın yanında oldukları için teşekkür ederiz. Lansmanımız ileriki günlerde gerçekleşecektir” denildi

Devam Et

Bursaspor

Bursaspor’un forma göğüs sponsoru Tasarruf A.Ş.

Haber Giriş:

on

Bursaspor Kulübü, forma göğüs sponsorluğu için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında Tasarruf A.Ş. ile resmi sözleşmeyi imzaladı.

Sponsorluk toplantısına Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman ile Yönetim Kurulu Üyeleri ile basın mensupları katıldı.

Bursaspor Başkanı Erkan Kamat yaptığı konuşmada “Bursaspor Kulübü’nün içinde bulunduğu durumlardan dolayı çok ciddi anlamda, hukukî, idarî ve mâlî çalışmalar yapıyoruz. Önemli mesailer harcıyoruz. Bu süreçte de hepsinin üstesinden gelmemiz gerekiyor. Sponsorluk anlamında da olumlu sonuçlar alıyoruz. Bu anlamda Bursaspor Kulübü olarak Tasarruf A.Ş. ile forma göğüs sponsorluğu anlaşması imzalamak için bir araya geldik. Türkiye’de ev ile araba kazandırmak için yatırım yapan şirket yeni forma sponsorumuz oldu. Bu çok önemli bir anlaşmadır. Bursaspor’un böyle cefakar ve fedakar gruplara, yatırımlara ihtiyacı var. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman’ın Bursalı olması anlaşmamızda büyük etken oldu. Yeni anlaşmamız Bursaspor ile Tasarruf A.Ş.’ye hayırlı olsun. Tasarruf A.Ş. firması ile beraber hem kulübümüz başarı elde etsin hem de birbirimize uğur getirmemizi diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, yaptığı konuşmada şunları söyledi “Türkiye’nin 6 şampiyon takımından biri olan ve ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Büyük Bursasporumuza süper lige çıkma yolunda Tasarruf A.Ş. olarak destek olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yıl sonu itibariyle 4’ü Bursa’da olmak üzere 30 şube ile Tüm Türkiye’de tasarrufa dayalı finansman sektörünü geliştirmeye ve müşterilerimizi faiz ödemeden ev ve araç sahibi yapmaya devam edeceğiz. Bursaspor’un ülkemizin gururu olduğu efsane günlerine yeniden dönmesi için Tasarruf A.Ş. ailesi olarak yürekten destek veriyoruz. Bursasporumuzun bu zorlu sürecinde, taşın altına elini korkusuzca koyan Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyor, gönülden desteklediğimizi belirtmek istiyoruz. Takımlarına desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen büyük Bursaspor’un büyük taraftarına merhaba diyor. Zaferlere giden bu yolda onların yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.”

Devam Et

Trend