#

Giriş:

Son Güncelleme:

Magazin

Hülya Avşar dudak uçuklatan fiyata ada satın aldı

Hülya Avşar, 55 milyon TL’ye Ayvalık’taki Çiçek Adası’nı aldı. Oyuncu, yeni yuvasının mimarisini kızı Zehra’ya emanet edecek.

Son dönemde yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Hülya Avşar, Milliyet’in haberine göre yıllardır yaz tatilini geçirdiği Ayvalık’tan ada satın aldı.

Daha önce ailesi için çiftlik evi yaptırdığını söyleyen Avşar, Cunda yakınlarındaki Çiçek Adası için çoklu ortaklarla görüşme yaptı. Olumlu geçen pazarlığın ardından oyuncunun birkaç gün içerinde imzayı atacağı öğrenildi.

Hülya Avşar’ın 55 milyon TL ödeyeceği adada, malikane ve tenis kortları gibi çeşitli spor alanları olacak. Oyuncu, yeni yuvasının mimarisini ise kızı Zehra Çilingiroğlu’na teslim edecek.

Yıllardır hayalini kurduğu ada için kesenin ağzını açan Avşar’ın yılın büyük bölümünü burada geçireceği söyleniyor.

 

Magazin

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın acı günü!

Haber Giriş:

on

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın annesi hayatını kaybetti.

Rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören 69 yaşındaki Şerife Petekkaya’nın, akşam saatlerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Devam Et

Magazin

Metin Arolat’ı sarsan ölüm! ‘Daha birinin acısı hafiflemeden…’

Haber Giriş:

on

Kısa süre önce annesini kaybeden Metin Arolat bir acı daha yaşadı. Teyzesinin ölümüyle sarsılan Arolat “Daha birinin acısı hafiflemeden üstüne yenisini koymak çok ağır” dedi.

Ünlü şarkıcı Metin Arolat teyzesini kaybetti. Şarkıcı Arolat acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Metin Arolat acı haberi sosyal medya hesabından, “Annemin ardından bugün de teyzeciğimi sonsuzluğa uğurladık. Canım Fatma teyzem benim. Nurlarla uyu inşallah. Daha birinin acısı hafiflemeden üstüne yenisini koymak çok ağır. Tüm kaybettiklerimize rahmet diliyorum.” ifadelerini kullanarak duyurdu.

Arolat’ın paylaşımına başsağlığı mesajı yağdı

Devam Et

Magazin

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’a hapis şoku!

Haber Giriş:

on

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş ve Akkuş’un eski eşi Gonca Sağlam arasındaki davalar devam ediyor. Son görülen duruşmada Uğur Akkuş’a hapis cezası çıktı.

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’la 2018 yılında boşandığı Gonca Sağlam arasındaki hukuk savaşı sürüyor. Uğur Akkuş’a kasten yaralama suçundan 1 yıl 7 ay hapis cezası verildi. tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre karşılıklı 70’e yakın soruşturma dosyası olan eski karı koca arasında bir yıldır İstanbul Adliyesi 5. Asliye Ceza Mahkemesi’ görülen “kasten yaralama” iddiasıyla açılan davada karar çıktı.

Davanın 17. celsesinde karar çıktı ve Akkuş’un yaralama eylemi sonucu kemik kırığına neden olduğu gerekçesiyle istinaf yolu açık olmak üzere 1 yıl, 7 ay 15 gün hapis cezasıyla cezalandırılmasına karar verildi.

Akkuş daha önce de aynı suçtan hüküm giydiği için cezasında indirim yapılmadı.

Devam Et

Trend